קונאן הברברי -ביקורת סרט

ההצלחה הגדולה שהגיעה בתחילת שנות האלפיים עם יצירת סרטי אקס מן בניצוחו של בריאן סינגר הולידה ז’אנר חדש ומתעורר של סרטי קומיקס מאולפני מארוול ומאולפני די.סי קומיקס שהם התאגידים הכי גדולים כיום בעולם המחזיקים באוסף ורישיונות ליצירת תוכן ומוצרי צריכה על בסיס חוברות הקומיקס המוכרות.

די.סי קומיקס היא כיום חברת בת של אולפני האחים וורנר ואחראית לפרסומם של באטמן,סופרמן,וונדרוומן,גרין לנטרן ועוד.
המתחרה שלה שנחשבת כיותר מצליחה, מחזיקה את הרישיונות להפצת הקומיקס של אקס מן,ת’ור, איירון מן,קפטן אמריקה,ארבעת המופלאים,הענק הירוק,קונאן הברברי וסוניה האדומה.

לאחר הצלחת הסרט הראשון של אקס מן בכיכובם של יו ג’קמן והאלי בארי החליטו שני התאגידים הענקיים יחד עם אולפני הוליווד על הפקת כל חוברות הקומיקס לסרטים. מארוול המשיכה בהצלחה עם סדרת הספיידרמן בכיכובו של טובי מגוויר ואילו די.סי קומיקס עצמה הצליחה עם סדרת באטמן החדשה בכיכובו של כריסטיאן בייל בתפקיד הראשי, הסרט השני בסדרה זכה לפופולאריות רבה בזכות הית’ לדג’ר שהלך לעולמו והפך את הסרט האחרון בכיכובו לסרט קאלט שובר קופות,אך לא נחלה הצלחה רבה בהפקת סופרמן וגרין לאנטרן.

בשלהי 2008 הודיע מפיק העל רוברטו רודריגז על מעורבות כמפיק בצילום הסרט "סוניה האדומה" בכיכובה של ארוסתו דאז רוז מקגון, הפקת הסרט התקבלה בתשואות רבות בקומיקון 2008 שהוא כנס הקומיקס העולמי שמתקיים מדי שנה בסן דייגו קליפורניה, אם זאת המעריצים הרימו גבה לגבי בחירתה של רוז מקגון שעד אז לשעבר דוגמנית ושחקנית סוג ב’ ששיחקה גם בסדרת הקאלט מכושפות של אהרון ספלינג.

חברת ניו אימג’ בבעלותו של הישראלי לשעבר אבי ארד הודיעה כי תממן את הסרט וכי הוא יוצג באקרנים כבר בסוף 2009. הפוסטרים והסחורות לסרט כבר הופקו והשחקנים התחילו בחזרות ואז הפסיקה החברה את המימון בסרט. שמועות הועלו לגבי הפסקת הסרט בגלל פרידתם של מקגון ורודריגז ופציעתה של מקגון בסט החזרות.

, גלישה לאתר